header

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ 2017-2018

0-4Το Σάββατο 23-09-2017 ξεκινά το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Καβάλας,ο Άρης την πρώτη αγωνιστική θα παίξει στην έδρα μας με το Κοκκινόχωμα,καλή αρχή.

Στον β’ όμιλο που αγωνίζεται η ομάδα μας έχουμε το εξής πρόγραμμα :                                  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  2-5
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  2-1
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  0-3
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  7-2
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  2-3
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  3-3
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  2-0
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  2-0
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  1-0
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  3-2
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ   4-1
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ   1-0
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ   2-0
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   1-0
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  0-4
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  3-2
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  0-0
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 2-1
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 1-5 
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ 2-5 
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  2-2
4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  3-0
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  1-1
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 1-0
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  2-3
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  4-0
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ 1-0
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ 0-2
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  3-4
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  0-0
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  0-1
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  0-3
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  2-0
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  1-2
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 1-5
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  0-1
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  1-1
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  3-2
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  1-3
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  1-0
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  4-2
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 0-1
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ 0-1
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 0-1
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ 1-0
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ 1-1
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ 5-0
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 0-2
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ 3-1
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
9Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
12Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
14Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
20Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.