header

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ – ΟΡΦΑΝΙ 2-1 + ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

PA087684

PA087684
Το παιχνίδι στο γήπεδο του Άρη Ζυγού ξεκίνησε έχοντας την υπεροχή η γηπεδούχοι όπου πολύ γρήγορα σκόραραν,μόλις στο 25΄ μετά από σέντρα του Χ. Μιχαηλίδη μέσα στην αντίπαλη περιοχή βρέθηκε ο Α. Γυαλίδης που με κεφαλιά την άλλαξε πορεία και αυτή κατέληξε στα δίχτυα του τερματοφύλακα του Ορφανίου.

Ο Άρης συνέχισε να έχει τον έλεγχο και έτσι στο 33’ μετά από καλή εναλλαγή της μπάλας από Γ.Μπασδάνη-Α.Γυαλίδη την τελική πάσα την πήρε ο Α.Πυργιλής όπου ανατράπηκε αντικανονικά από το δεξί μπακ του Ορφανίου μέσα στη περιοχή,ο διαιτητής καταλόγισε την εσχάτη των πεινών.

Το πέναλτι το εκτέλεσε ο Α.Γυαλίδης,ο τερματοφύλακας έπεσε στην πορεία της μπάλας και απέκρουσε έτσι το 1-0 παρέμηνε.

Στο 37’ μετά από κλέψιμο της μπάλας από τον Α.Ιακωβίδη και γρήγορη πάσα στον Χ. Μιχαηλίδη εκείνος με την σειρά του βρήκε με σέντρα πάλι τον Α. Γυαλίδη μέσα στην μικρή περιοχή που με πλασέ έκανε το 2-0.

Όλα έδειχναν ότι με αυτό το σκορ θα λήξη και το πρώτο ημίχρονο,στην τελευταία φάση στο 45’μετα από εκτέλεση φάουλ έξω από την περιοχή του Άρη η μπάλα άλλαξε πορεία, ξεγέλασε τον τερματοφύλακα καταλήγοντας στα δίχτυα του 2-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Άρης εμφανίστηκε κουρασμένος δίνοντας χώρο στην αντίπαλη ομάδα να κάνει ευκαιρίες χωρίς ουσία.

Πολλές διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους τόσο ώστε να πλησιάζουν την απειθαρχία.

Η διαιτησία μέτρια με τον άρχοντα του γηπέδου σε ορισμένες στιγμές να μην μπορεί να ελέγξει το μάτς.

Ιδιαίτερη εντύπωση έκανε ένας παίχτης του Ορφανίου,που ενώ λανθασμένα ο διαιτητής έδωσε φάουλ σε καλό σημείο για την ομάδα του και με το σκορ στο εύθραυστο 2-1,αυτός προτίμησε επιδεικτικά να την βγάλει άουτ παίρνοντας το χειροκρότημα της κερκίδας.

Η εντεκάδα του Άρη ήταν η εξής :

Μπά'ι'ος Δημήτρης – Ευθυμίου Χρήστος – Ιακωβίδης Άρης(65' Ζεϊτίδης Μάρκος) – Δομουτσόγλου Αναστάσιος – Άγγελος Γυαλίδης - Κώστας Γκαϊτατζής-Χρήστος Μιχαηλίδης - Άγγελος Πυργιλής(88’Βαφάκης Ηλίας)- Γιώργος Μπασδάνης (80’ Μπάμπης Αβραμίδης) – Λαζαρίδης Σταύρος- Ευάγγελος Οζγουρίδης.

Για όλα τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής πατήστε ΕΔΩ.

Για την βαθμολογία ΕΔΩ.

PA087679

PA087679
PA087682
PA087682
PA087685
PA087685

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ 2017-2018

Βαθμολογία Β2’ Κατηγορίας (μετά από 6 αγωνιστικές):

 Μ.Α Φιλίππων                       18
Κεραυνός Κρηνίδων                18
Ένωση Δρυάδας                    14
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος      14
Μ.Α Ορφανίου                      12
Δόξα Αμυγδαλεώνα              11
Αστέρας Φωλιάς                   10
Α.Ο Κάρυανης                      10
Κεραυνός Ελευθερών            9
Άρης Ζυγού                         8
Μακεδονικός Αμισιανών        7
ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα               6
Ασπίδα Πολυστύλου           3  
Α.Ο Ελαιοχωρίου                0                                                                                                        
Γιά να δείτε αποτελέσματα της Β’ Ε.Π.Σ.Καβάλας και συγκεκριμένα του 2ου ομίλου που είναι και ο όμιλος που αγωνίζεται ο Άρης Ζυγού πατήστε ΕΔΩ.

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ-BYZANTIO KOKKINOXΩMATOΣ 3-3 KAI OΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ + ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Aris Zygoy byzantio kokkinoxomatos

Aris Zygoy byzantio kokkinoxomatos
Γιά να δείτε αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής της Β’ Ε.Π.Σ.Καβάλας και συγκεκριμένα του 2ου ομίλου που είναι και ο όμιλος που αγωνίζεται ο Άρης Ζυγού πατήστε ΕΔΩ.

Ο Άρης με το κοκκινόχωμα μοιραστήκαν τέρματα και βαθμούς αφού το τελικό σκορ ήταν 3-3.

Τα γκολ για την ομάδα μας σημείωσαν οι Άγγελος Γυαλίδης 1-2 Χρήστος Μιχαηλίδης 2-3 Δομουτσόγλου Αναστάσιος το τελικό 3-3.

Η εντεκάδα που έπαιξε στο ματς είναι η εξής :

Μπά'ι'ος Δημήτρης – Ευθυμίου Χρήστος – Ιακωβίδης Άρης – Δομουτσόγλου Αναστάσιος – Άγγελος Γυαλίδης - Κώστας Γκαϊτατζής-Χρήστος Μιχαηλίδης-Γιώργος Μπασδάνης- Άγγελος Πυργιλής-(46’ Μπάμπης Αβραμίδης) - Τσάλμας Βασίλης (46' Ευάγγελος Οζγουρίδης) Οζγουρίδης Χάρης

Βαθμολόγια μετά την πρώτη αγωνιστική:

ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ              3

ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ                    3

Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ                          3

ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ                          3

ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ               3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ               3

ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ                              1

ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ                   1

Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ                          0

ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ                      0

ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ                       0

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ       0

ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ               0

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ           0

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ.ΚΑΒΑΛΑΣ 2017-2018

0-4Το Σάββατο 23-09-2017 ξεκινά το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Καβάλας,ο Άρης την πρώτη αγωνιστική θα παίξει στην έδρα μας με το Κοκκινόχωμα,καλή αρχή.

Στον β’ όμιλο που αγωνίζεται η ομάδα μας έχουμε το εξής πρόγραμμα :                                  

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  2-5
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  2-1
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  0-3
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  7-2
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  2-3
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  3-3
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  2-0
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΠΙΔΑ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  2-0
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  1-0
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  3-2
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ   4-1
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ   1-0
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ   2-0
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ   1-0
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  0-4
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  3-2
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  0-0
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ 2-1
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 1-5 
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ 2-5 
7 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  2-2
4Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  3-0
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  1-1
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 1-0
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  2-3
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  4-0
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ 1-0
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ 0-2
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  3-4
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  0-0
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  0-1
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  0-3
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  2-0
6 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  1-2
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 1-5
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  0-1
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  1-1
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  3-2
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  1-3
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  1-0
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  4-2
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ 0-1
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ 0-1
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ 0-1
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ 1-0
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ 1-1
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ 5-0
6 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 0-2
7 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ 3-1
8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
9Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
12Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
14Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
2 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
3 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
2 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
3 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
4 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
20Η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
3 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
4 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
2 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
3 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
5 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
3 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
4 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
5 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
3 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
4 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ  
4 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
5 ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
6 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
7 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ  
2 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ  
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ  
4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ  
5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  
6 ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  
7 ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ  
26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 Μ.Α. ΟΡΦΑΝΙΟΥ ΑΣΠΙΣ ΠΟΛΥΣΤΥΛΟΥ  
2 Μ.Α. ΦΙΛΙΠΠΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΩΛΕΑΣ  
3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ  
4 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΜΙΣΙΑΝΩΝ  
5 ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΚΟΚ/ΤΟΣ ΠΑΓΓΑΙΪΚΟΣ ΠΑΛ/ΡΙΟΥ  
6 Α.Ο. ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΓ. ΑΝΔΡΕΑ  
7 ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΝΗΣ  

ΣΤΟΝ Β' ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΚΑΒΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΖΥΓΟΥ

sima ari zugou

sima ari zugou
Έγινε ο ορισμός των ομίλων της Β’ Ε.Π.Σ. Καβάλας η ομάδα μας θα αγωνίζεται στο Β’ όμιλο μαζί με τις εξής ομάδες:

Β` ΟΜΙΛΟΣ: Άρης Ζυγού,Μακεδονικός Αμισιανών, Βυζάντιο Κοκκινοχώματος, Κεραυνός Ελευθερών, Μ. Α Ορφανίου,Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας , Κεραυνός Κρηνίδων, Δόξα Αμυγδαλεώνα, Αστέρας Φωλιάς, ΑΟ Κάρυανης, ΑΟ Ελαιοχωρίου, Ασπίδα Πολυστύλου, Μ. Α Φιλίππων, ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα.

Αύριο θα γίνει και η κλήρωση για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017….

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.